top of page
‏‎Tamara Moyal‎‏ כתבה ביקורת על ‏‏חן כפיר גולן - הדרכת הורים לגיל הרך ויעוץ שינה תומך הנקה‏‏ - ‏‏5‏ כוכב‏

11 בינואר 2018 · 

הורים רבים חושבים שהם יכולים "לנצח" את השינה, אנחנו האמנו בזה הרבה זמן, אבל זה פשוט מאבק מיותר ומתיש לכל הצדדים. השיטתיות שנדרשנו לה והרוח הגבית שקיבלנו סיפקה את העקביות שילד דורש כדי להטמיע תהליכים של שינה ושל סדר יום.
חן היקרה, אני באמת שמחה שפגשנו אדם אכפתי כמוך, שפשוט רואה שליחות בעבודתו ובצדק. בשביל אמא בפעם הראשונה קיבלתי כאן מתנה שאפשרה לי להרגיש אמא טובה יותר, רגועה יותר ומתפקדת. תודה רבה רבה!

‏‎Yonit Badyan‎‏ כתבה ביקורת על ‏‏חן כפיר גולן - הדרכת הורים לגיל הרך ויעוץ שינה תומך הנקה‏‏ - ‏‏5‏ כוכב‏ים

12 בינואר 2017 · 

חן המדהימה החזירה לנו את הלילות ואת השפיות לחיים. מלילות נטולי שינה והרדמות רק על הידיים, הגענו למצב שאומרים לילה טוב ויוצאים מהחדר והכל תוך מענה ורגישות לילד.
בעזרת הליווי והתמיכה של חן הצלחנו להתמיד בתהליך שבהתחלה לא היה קל והיו גם רגעי משבר. חן תמיד היתה ועודנה שם בשבלינו בעת הצורך.
תודה רבה רבה על הכל �

‏‎Jessica Eve Bendheim‎‏ כתבה ביקורת על ‏‏חן כפיר גולן - הדרכת הורים לגיל הרך ויעוץ שינה תומך הנקה‏‏ - ‏‏5‏ כוכב‏

27 בדצמבר 2017 · 

בזכות חן זכינו לחזור ללילות עם שינה רצופה
הגענו אליה אחרי מעל שנה ללא שינה רצופה וחן עזרה לנו בצורה מאד מקצועית ומכילה עם התייחסות אישית לצרכים שלנו
ממליצים מאד מאד מאד

‏‎Mor Hill‎‏ כתבה ביקורת על ‏‏חן כפיר גולן - הדרכת הורים לגיל הרך ויעוץ שינה תומך הנקה‏‏ - ‏‏5‏ כוכב‏

13 ביולי 2017 · 

הגענו לחן לאחר כמה חודשים של לילות בלי שינה, עייפים ומיואשים במחשבה שככה דברים צריכים להיראות. עם הכלים הנכונים, הידע המקצועי, הרגישות, ההכלה, ההיענות והאהבה הגדולה לתחום, חן עזרה לנו ללמד את ראם שלנו הרגלי שינה נכונים ובריאים יותר. כמובן שגם בזכות השיפור האדיר בשינה של ראם, זה עזר לנו להיות הורים עירניים יותר ובכך לתת לראם את כל תשומת הלב שאפשר. התהליך היה לא קל אבל עם עזרה ענקית מצידה של חן והקשבה לאורך כל התהליך עם מענה תמידי לבכי, הצלחנו גם אנחנו וגם ראם לישון טוב יותר. חן, את מהממת! תודה לך על הכל!

‏‎Irit Lagziel‎‏ כתבה ביקורת על ‏‏חן כפיר גולן - הדרכת הורים לגיל הרך ויעוץ שינה תומך הנקה‏‏ - ‏‏5‏ כוכב‏

8 באפריל 2017 · 

הגענו לחן, מיואשים ועייפים. מאוווד עייפים.
הרגשנו שניסינו הכל ומתן פשוט לא ישן. לא האמנתי בכלל שאוכל לישון לילה שלם…
חן הגיעה ובתהליך מדוייק, עם הרבה הבנה והכלה- ידעה בדיוק איפה לגעת, איך לכוון ומה לעשות. רצינו פתרון שילמד את מתן להרדם ולישון אבל גם יתן לו מענה תמידי לכל צורך.
זה פשוט שינה לי את החיים - התחלתי לישון שוב, חזרתי לשפיות ולשמחה - הפסקתי להיות עייפה ועצבנית. ובעיקר- הייתה לי הבנה חזקה שעשיתי את מה שהכי טוב לילד שלי.
אז…. תודה :)

‏‎Chen Azoulay‎‏ ‏‏ ממליצה על ‏חן כפיר גולן - הדרכת הורים לגיל הרך ויעוץ שינה תומך הנקה‏.

20 ביוני · 

הגענו לחן אחרי 8-9 חודשים של עינוי פיזי ומנטלי מבחינתי. המחסור בשינה הוביל אותנו למקומות מאוד לא טובים, קמנו בלי להגזים באזור ה6-7 פעמים בלילה עם יקיצות שלפעמים נמשכו גם שעה - ניסינו לפתור את המצב עם אוכל, עם טיולים, עם ידיים ובכל האמצעים הלא נכונים. כבר לא ידענו מה לעשות, אבל ידענו שמה שאנחנו כן עושים לא עובד וצריך שינוי. קיבלתי כמה המלצות ודיברתי עם כמה יועצות, משהו בחן הרגיש לי נכון - וצדקתי😊כבר בפגישה הראשונה קיבלנו את התחושה שמדובר במישהי שתתן לנו את הכלים הנכונים ותשקיע יחד איתנו את מירב המאמצים כדי להגיע לשיגרת לילה מבורכת. ואכן כך היה, אמנם היו כמה חודשים מטלטלים של עליות וירידות (שלא באשמת חן - הרבה מחלות בדרך וכו׳ - שאגב היום לא מזיזות לו כבר אחרי התהליך שעברנו) אבל הגענו לנחלה. היום הקטן שלנו מתעורר אחת ללילה לאכול וחוזר לישון תוך כמה דקות בלי עניין. אני לא יכולה אפילו להתחיל לתאר כמה זה היה שווה את זה, היו לנו רגעי משבר תוך כדי וחן אספה אותנו ופשוט לא נתנה לנו להתייאש ולוותר. אני כל כך שמחה שבחרנו בה - שוב תודה רבה וממליצה כמובן בחום לכל מי שמחפש🥰

Alex Badyan‎‏ כתב ביקורת על ‏‏חן כפיר גולן - הדרכת הורים לגיל הרך ויעוץ שינה תומך הנקה‏‏ - ‏‏5‏ כוכב‏

27 בדצמבר 2017 · 

היינו אצל חן בייעוץ שינה וגם בגמילה מחיתול ובשני התהליכים קיבלנו חוויית הצלחה אדירה. חן נתנה לנו ייעוץ מקצועי שגם התחברנו אליו מאוד בגלל הגישה המעודדת עצמאות אצל הילד ומתייחסת אליו כאדם עם רצונות ולא רובוט.
ממליץ בחום לכל מי שמרגיש שצריך תמיכה בשינוי התנהגותי כלשהו בבית.

Dor Kachlon‎‏ ‏‏ ממליץ על ‏חן כפיר גולן - הדרכת הורים לגיל הרך ויעוץ שינה תומך הנקה‏.

8 באפריל · 

סיימנו עם חן תהליך שערך כחודשים. במהלך החודשים האלו נחשפנו לאדם מדהים שיש לו תשובה לכל שאלה. במהלך התהליך קבלנו ייעוץ חם ומקצועי שמגיע עמוק מהלב. חן יודעת להגיד את מה שצריך מתי שצריך. התהליך שעברנו שינה לבן שלנו את החיים ממצב שלוקח לו שעתיים להירדם ומתעורר כל 40 דקות ובנוסף חלונות ערות של שעות, למצב שהוא נרדם לבד תוך מספר דקות בודדות ומרדים את עצמו גם במהלך הלילה. גם במהלך היום הילד יודע להרדים את עצמו וכל מה שאנו צריכים לעשות זה לעשות לו טקס שינה קצר ולהשכיב אותו במיטה.
התהליך היה מאוד ידידותי, הבן שלנו קיבל מענה תמידי לבכי ולכל הצרכים שלו. אנו מרגישים שבמהלך התהליך נתנו לו המון חום ואהבה ועטפנו אותו בכל מה שהוא היה צריך.

בנימה אישית, אנו רוצים להגיד לחן תודה על ליווי אוהב ומכיל ועל עזרה בכל רגע נתון.
אין לנו ספק שעזרת לבריאות של הבן שלנו, ולנו החזרת את איכות החיים.
תודה על הכל,
באהבה, אופק, חן ודור כחלון

‏‎Sima Peleg Bismuth‎‏ ‏‏ ממליצה על ‏חן כפיר גולן - הדרכת הורים לגיל הרך ויעוץ שינה תומך הנקה‏.

11 בנובמבר 2018 · 

חן היקרה,
הגענו אלייך בעקבות המלצה חמה של אחותי שעברה עם ילדיה תהליך שינה. חייבת לציין שקצת התלבטתי עד שעשיתי את הצעד וצלצלתי אלייך ובדיעבד אני אומרת איך לא צלצלתי כבר קודם🙊כבר בשיחת הטלפון היית קשובה, עניינית, אמיתית וכנה..
קבענו פגישה אצלך בבית, בקליניקה המקסימה שלך. כיבדת אותנו בגרנולה הום מייד והאוירה היתה טובה ונעימה. 😍
הסברת על השלבים בתהליך ויצאנו לדרך בליווי שלך שכלל כתיבה ביומן, שיחות על בסיס יומי והרבה וואצפים. מעבר לזה נתת כלים, טיפים ועצות שלא בהכרח היו קשורות לתהליך.
הגענו לסוף התהליך שהיה קצת ארוך- חגים, הסתגלות לגן חדש, גמילה מטיטול. חייבת לציין שהפגנת הרבה סבלנות והכל נעשה בהדרגה ובקצב המתאים והנכון.
בקיצור.. המון המון תודה על הכל!🙏🙏
את מקצועית ומדהימה ואני חושבת שיש בך את כל התכונות הנכונות והמתאימות למקצוע שבחרת. ממליצה עליך בחום!
תודה רבה!! ❤
💜🧡💚💙💛

bottom of page